אודות

אני חנה, כבר 6 שנים בבניית אתרים בוורדפרס. אוהבת את התחום, רואה אותו בכל מקום ביום וחולמת על פתרונות לבעיות מורכבות בלילה… כל פרויקט שתחת אחריותי מקבל את מלא תשומת הלב והפוקוס עד שהלקוח מרוצה במליון אחוז.

למה לתת לי לבנות את האתר שלכם?

  • התאמה לעיצוב – כשאני בונה אתר הוא יהיה תואם ככל האפשר לעיצוב שאתם בוחרים – אם מתבנית מוכנה ואם בנייה לפי העיצוב שלכם. ישנו מושג בבניית אתרים שנקרא "pixel perfect" ומשמעותו פיתוח זהה לעיצוב שהתקבל. פיקסל-פרפקט זה השם השני שלנו….
  • האתר יהיה רספונסיבי – מותאם לכל גדלי המסך. כך גם מי שיגלוש לאתר שלכם מטאבלט, סמארטפון או סתם לפטופ בעל מסך צר – יוכל להנות מחווית גלישה מושלמת.
  • קידום האתר – חשוב מאד שהאתר יהיה מותאם לדרישות הSEO שתבחרו, וגם במידה ואין לכם איש או חברת SEO שאתם עובדים איתם בצמוד – אדאג ככל האפשר שהאתר יהיה בנוי נכון והגדרות שקשורות לSEO יוטמעו כדי לקדם את האתר בגוגל כמה שניתן.
  • גמישות ודינאמיות בתכנים – חשוב לי לבנות את האתרים כך שכמה שיותר מהרכיבים והתכנים יהיו גמישים ויוכלו להשתנות מתוך מערכת ניהול התוכן, כך שלא כל שינוי קטן ידרוש שינוי קוד ועבודה של מפתח. בנוסף אני תמיד חושבת איך לבנות את מערכת הניהול כך שתהיה נוחה ופשוטה ביותר ללקוח ומזיני התוכן, כך שאתם – הלקוחות – לא תצטרכו ללמוד וורדפרס כדי לדעת איך להכניס תכנים חדשים ולעדכן את האתר שלכם.
  • התממשקות למערכות חיצוניות – במידה ואתם רוצים לשאוב נתונים לאתר ממערכת חיצונית שבה יושבים התכנים שלכם (כמו מערכת משרות או מאמרים), או לשמור נתונים שונים למערכת חיצונית (כמו שליחת טפסי רישום לניוזלטר למערכת של חברה שמתמחה בדיוור אלקטרוני שאיתה אתם עובדים), וכן עבודה עם תשלום מאובטח – יש לי ניסיון רב בעבודה מול מערכות שונות שעובדות בלוגיקות שונות.
  • אני לא מתפשרת על איכות הקוד, ומתוך הניסיון שצברתי בהמון עבודה קשה – אני יודעת כמה חשוב שהקוד כתוב ברמה גבוהה ביותר, ובשפת המתכנתים – שיהיה כתוב נכון ולא רק שייראה כמו הדרישה, שלא יהיה קוד כפול ומיותר ועוד, כך שעבודות תחזוקה ושינויים שתרצו בעתיד יהיו פשוטים בהרבה למימוש, מאשר כשהקוד כתוב בצורה שאינה מוקפדת דיה.
  • יש לי המווון ניסיון בהנגשת אתרי אינטרנט לקוראי מסך של דסקטופ וכן לקוראי המסך המובנים של המכשירים השונים. העברתי בעבר סדנה בנושא הנגשת אתרים (מה שעזר גם לי לחדד נקודות בעייתיות) ובמהלך עבודתי עד היום יצא לי להנגיש אתרים של חברות שמחויבות לסטנדרטים גבוהים ביותר של נגישות. תוכלו לראות גם בבלוג שלנו פרק שלם שעוסק בהנגשת אתרים, שכתבתי מתוך הניסיון שצברתי.
    אם האתר שלכם מחויב בתקן נגישות, או שאתם לא מחויבים, ורוצים להנגיש את האתר בכל זאת – אוכל לפתח את האתר בהתאם (וכן לבצע התאמות ותיקוני נגישות לאתרים קיימים).
  • וסעיף אחרון ולא פחות חשוב – מהירות טעינה וטיפול בפרמטרים נוספים שקשורים לשיפור ביצועים של האתר. גם כאן יש לי ניסיון בטיפול באתרים בעייתיים מאד, ששיפרתי את הביצועים באופן דרמטי. אשמח לעזור לכם גם בנושא הזה.

בקיצור, אם אתם רוצים לבנות אתר חדש או לבצע תיקונים ושינויים באתר הקיים שלכם – הגעתם לכתובת הנכונה. השאירו לי הודעה בטופס יצירת קשר ואתן לכם פרטים נוספים והצעת מחיר.

בהצלחה!